Co mi přinesla Řemesla v Tvořivé dílně

Znáte ten pocit podíváte se na strom a je nějaký. Takový normální strom. A v jeden okamžik našeho života se v nás otevře brána. A mi jdeme kolem toho obyčejného stromu který z ničeho nic je tím nejkrásnějším stromem co jsme kdy viděli. Tak tomu říkám dozrávání pozornosti.

Výroba vinutých perel je pro mne jakési dozrávání pozornosti. Díky zapojení levé i pravé strany našeho vnímání při výrobě, je zrychlené. Podobně jako když řídíme auto.

 

Vedlejší účinky výroby

Vaše pozornost zesílí. U mne se to projevilo schopností lépe zaměřit pozornost na cokoliv ve svém životě, co je potřeba řešit. Vytrváním v tvořivém procese i ve zdokonalení zručnosti, od začátku dostávám dar hojnosti.
Hojnost vnímám jako celek všech našich potřeb. Dostatek lásky, zdraví i peněz. Neříkám že jsem dostala vše naráz. Spíše vnímám otevření těchto bran s možností je naplnit. Jako vždy je to cesta, nepadá to do klína samo-).

Dana Augustová
Ukazuji lidem krásu řemesel, jenž se zdají být těžko dostupné. Miluji spolupráci s ohněm díky kterému často tvořím. Více informací o mně zde>> Namluvila jsem pro Vás pohádku "Jak se šijí stromečkům šaty" Ke stažení ZDE>> Napsala jsem E-book První průvodce českým lampovým sklem Více info ZDE>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.