Pohádka  zdarma ke stažení

Ze stezky Malou Úpou

Duchapřítomná pohádka o tom jak se na horách začalo vařit sklo jsem pro Vás s velkou chutí nahrála do podoby mp3. Okořenila jsem ji několika tóny z koncovky a doprovodila tvorbou zvuků v samotném ději.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Pohádka inspirovala vznik loutkového divadla 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Loutkové divadlo

Pro děti i dospělé
Pohádka „Jak se na horách začalo vařit sklo.“

Dozvíte se zajímavé informace o skle a Krakonoš Vám prozradí, jak si vytvořit krásné věci na památku z Malé Úpy.

Hrajeme při akcích Malé Úpy, o jarních prázdninách v pátek od 15 hod, i na objednání. Délka představení cca 35 minut + 20 minut interaktivní závěr.
120 Kč osoba /na objednávku 3 600 Kč
První Loutkové divadélko v řadě pátků během jarních prázdnin proběhlo. A ohlasy příchozích? Mladá maminka která pracuje v mateřské školce za mnou přišla a říká: Vy jste nám nedala prostor zatleskat! Chtěla jsem Vám říct že bych tleskala s radostí! Viděla jsem spoustu divadelních představení ale tohle bylo NÁDHERNÉ !! Odvětím: Jsme amatéři, jsem ráda že se Vám to líbilo. Žena o kousek dál: To bylo úžasné, všechny ty zvuky bez techniky! A ty ptáčci.. SUPER! Já na to: Moc jsem si přála aby v tom byla láska ke krajině, DUCH. Ona: TAK TO SE VÁM POVEDLO Nejstarší žena která přišla na divadélko: Na staré kolena jsem se zas něco nového dozvěděla! Já: (to už mám slzy v očích) Jsem šťastná, že si divadélko užili všichni. Děkuji všem příchozím!
Dana AugustováVzpomínka na reakce příchozích
Bylo to kouzelné odpoledne, paní Dana je velmi šikovná a milá žena, která vás s lehkostí provede svým královstvím. Pokud máte příležitost se zde zastavit, tak neváhejte.
Lída Štemberková Milující maminka na plný úvazek