Objednávka členství

"ROK INSPIRACE"

Na této stránce si můžete zakoupit své členství

do studijního roku řemesel ONLINE

 • ANO
  Objednávám si roční členství do studijního "Roku inspirace" probíhajícího do konce roku 2022. Vím, že mohu využít skupinových konzultací 1x / 14 dní a získat tak podporu pro mé vlastní kroky.
 • ANO
  Vím, že studijní rok bude probíhat v uzavřené facebookové skupině a potřebuji k tomu svůj profil na FB.
 • ANO
  Vím, že Dana Augustová není zodpovědná za to, co se naučím, a jak se znalostmi a informacemi od ní naložím.
 • ANO
  Vím, že mohu zakoupit roční členství na dvě platby. Pro tuto možnost sjeďte níže na "shrnutí objednávky" a zaškrtněte "koupit na splátky". Obě faktury Vám přijdou v den objednávky, každá v samostatném e-mailu. Druhá splátka je splatná o dva měsíce později.

Reference

Velká trpělivost, laskavost a dostatek času pro každého - to je moje zkušenost s Danou Augustovou. V loňském roce se se svou výrobou vinutých perlí zapojila již poněkolikáté do Dne řemesel, který pořádáme v Sedmihorkách. Každému z dětí, které si svou perlu přišly vyrobit, se individuálně věnovala a svůj stánek skládala až jako poslední večer se setměním, kdy si poslední děti odnášely nadšeně své výrobky. I moje nesmělá dcera pod jejím vedením "roztála" jako to sklo pod kahanem :-) Můžu vřele doporučit!
Simona JašováZa kemp SEDMIHORKY v Českém ráji
V roce inspirace se rozkoukávam, ale je vidět jak to máš propracované, fakt “čumím” 😁, plánuju se zapsat na měsíce / témata, co mne zajímají, v tom je to skvělé, že si každý může vyselektovat, co je pro něj zajímavé. Pro někoho to určitě bude všechno, pro někoho jen něco. Pecka, fandím 😉
Martina ŠrýtrováMimoosa.cz

Potřebujete se něco zeptat?

Napište mi na dana@danaaugustova.cz, nebo volejte na +420 725 536 531.

Jsem tu pro Vás. Ráda Vám pomohu.